Friday, 22 April 2011

درگیری مسلحانه در روستای حسن آباد سنندج ادامه دارد

درگیری مسلحانه در روستای حسن آباد سنندج ادامه دارد
سنندج - خبرگزاری مهر: در پی آغاز درگیری بین افراد مسلح ناشناس و نیروهای انتظامی در روستای حسن آباد این حادثه همچنان ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار مهر در سنندج، درگیری مسلحانه بین افراد ناشناس و نیروی انتظامی که از ساعت 15 ظهر پنج شنبه آغاز شده بود تا دقایقی قبل همچنان ادامه داشت و صدای شلیک گلوله همچنان به گوش می رسد.

افراد حاضر در ورودی روستای حسن آباد که شاهد ماجرا بوده اند به خبرنگار مهر در محل وقوع حادثه گفتند که این درگیری از حدود ساعت 15 بعد از ظهر آغاز شده است و تاکنون ادامه دارد و در حال حاضر صدای شلیک گلوله در بخشهای این روستا همچنان به گوش می رسد و نیروهای انتظامی و نظامی کنترل این محوطه را به دست گرفته اند.

تا این لحظه هیچگونه جزئیاتی از این حادثه اطلاع رسانی نشده است ولی معاون اجتماعی و ارشاد فرماندهی انتظامی کردستان ساعتی قبل در گفتگو با خبرنگار مهر در سنندج وقوع این درگیری را تائید کرده بود.

یکی از رسانه های محلی کردستان نیز در خبری آورده است که این درگیری به دلیل گروگان گیری آغاز شده است ولی افراد ساکن در روستای حسن آباد جریان های تندرو را که چندی قبل نیز دست به اقدامات و حرکت های تروریستی زده بودند را مقصر اصلی این حوادث معرفی می کردند.

تاکنون هیچکدام از مسئولان استان کردستان نسبت به اعلام جزئیات این حادثه اطلاع رسانی نکرده و در پاسخ به سوال خبرنگار مهر با ذکر این جمله که بعدا اطلاع رسانی صورت می گیرد بسنده کرده اند.

روستای حسن آباد در پنج کیلومتری شهر سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.


 امانت داری و اخلاق مداری

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع  "خبرگزاری مهر"  مجاز است.

درهمین زمینه بخوانید ...
  هلاکت عوامل درگیری مسلحانه شب گذشته سنندج/ پایان درگیری بدون تلفات
  درگیری مسلحانه در روستای حسن آباد سنندج ادامه دارد
  وقوع درگیری مسلحانه در اطراف شهر سنندج
1294458
1294515